Palikite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.

 

Apsauginė signalizacija

Tai populiariausia turto apsaugos priemonė ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Signalizacija gali apsaugoti ne tik Jūsų turtą, bet atskirais atvejais netgi Jūsų sveikatą ar gyvybę.

Žvelgiant į sunkią dabartinę padėtį Lietuvoje, vis dažniau susimąstome, ar mūsų namai saugūs. Ypač reikėtų pagalvoti apie vasarnamių, sodybų, nutolusių nuo gausiai gyvenamų vietų, apsaugą, nes tai labai lengvas grobis vagims. Taip pat vis dažniau girdima apie įsilaužimus į butus pirmuosiuose daugiabučių aukštuose – grotuotas balkonas jau nėra tokia patikima apsauga, o ir šarvuotos durys arba spyna yra gan lengvai išlaužiamos.

Mes galime pasiūlyti sprendimą, kuris gali apsaugoti Jūsų būstą ir turtą jame.

Apsauginės signalizacijos yra skirstomos į dvi pagrindines grupes:

  • Laidinė apsauginė signalizacija;
  • Bevielė (kombinuota) apsauginė signalizacija.

Tiek laidinę, tiek belaidę signalizaciją sudaro šie pagrindiniai komponentai: apsaugos centralė, įvairūs jutikliai (judesio, stiklo dūžio, smūgio, magnetiniai kontaktai, dūmų, temperatūros ir kt.), signalizatoriai (sirenos su blykste ir kt.), valdymo pultai (klaviatūros).

Tik ką sumontuota signalizacija, vadinama „vietine“. Ji gali tokia ir likti, tačiau tai labai sumažina apsaugos efektyvumą, nes kartais vien garsinės sirenos gali neužtekti. Todėl dauguma sistemų yra prijungiamos prie apsaugos pultų arba montuojama GSM signalizacija, kuri apie įsilaužimą į būstą praneša tiesiai į Jūsų mobilųjį telefoną.

Laidinė signalizacija

Pati populiariausia, patikimiausia bei pigiausia signalizacija. Dažniausiai įrengiama naujai statomuose namuose arba kitose remontuojamose patalpose. Visi sistemos komponentai sujungiami daugiagysliais laidais, kurie paslėpiami po tinku arba gipso kartono plokštėmis.

Bevielė (kombinuota) signalizacija

Tai puiki galimybė apsaugoti patalpas, kurios jau suremontuotos, arba nėra galimybės nutiesti laidų. Bevieliai jutikliai yra brangesni už laidinius, tačiau jų kainą beveik atsveria tai, jog nėra reikalingi laidai, o ir darbo kiek mažiau. Pastarieji jutikliai veikia maždaug metus, priklausomai nuo veikimo intensyvumo. Vėliau tereikia pakeisti elementą (bateriją), ir sistema toliau veiks be priekaištų.

Taip pat galima ir kombinuota sistema (ir laidiniai, ir belaidžiai jutikliai). Tai leidžia ne tik, kur įmanoma, pastatyti laidinius jutiklius, esant bevielei sistemai, bet ir išplėsti jau esančią laidinę sistemą net iki 32 bevielių jutiklių.

GSM signalizacija

Ji dažniausiai priskiriama prie atskiros apsauginių signalizacijų grupės. Tačiau vienintelis dalykas, kas ją padaro išskirtine – tai speciali centralė su GSM antena arba papildomas modulis, prijungiamas prie įprastos sistemos. Į šią apsauginę centralę arba modulį yra įstatoma SIM kortelė, iš kurios aliarmo, elektros dingimo ar kito įvykio metu pranešama signalizacijos savininkui ir kitais numeriais, nurodytais programavimo metu.

Lauko, teritorijos apsauga

Šioje srityje vyraujančios pagrindinės apsaugos priemonės: perimetro apsaugos sistemos (infraraudonųjų spindulių barjerai, radiobanginiai barjerai, kabelinės sistemos), įėjimo kontrolės įranga bei pasikalbėjimo sistemos.